Konkurs z „WELTBILD”

Autor: kurier-kolski.pl | 19.01.2012

Długie zimowe wieczory to świetny czas by poczytać coś wyjątkowego. Dlatego wspólnie z księgarnią „Weltbild” z Konina przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejny konkurs, w którym nagrodami są aż dwie różne znakomite pozycje książkowe: poradnik dla pasjonatów natury w domach – „Rośliny doniczkowe. Sekret udanej uprawy” oraz coś wyjątkowego z literatury kobiecej – „Smak szczęścia”. Szanse na ich wygranie ma aż 6 osób! Warto pomóc szczęściu. Wystarczy przysłać kartkę pocztową lub napisać do nas e-maila z odpowiedzią na proste pytanie: w jakim dniu kończy się astronimiczna zima?

Wśród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy aż  6 osób, które otrzymają te wyjątkowe książki ufundowane przez wydawnictwo „Weltbild”, mające swoją księgarnię firmową w Galerii nad Jeziorem przy ul. Paderewskiego 8,  tel. 63/245-11-79.

UWAGA!  Dla osób, które będą miały szczęście, nagrody będą do odbioru w księgarni w Koninie w ciągu kilku tygodni po rozstrzygnięciu naszego Konkursu.

Przesyłając do naszej Redakcji kartki i e-maile prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania i telefonu kontaktowego (lub e-maila) oraz wyraźnie prosimy zaznaczyć, o który z tych dwóch tytułów ktoś chce zabiegać. W razie braku wymaganych danych, zgłoszenie do konkursu nie będzie brane pod uwagę przy losowaniu ze względu na nie spełnianie wymogów.

Termin nadsyłania listów i e-maili: do końca stycznia br.

Odpowiedzi na pytanie prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na nasz adres: redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602 KOŁO 4, skrytka 120 lub na adres e-mail: redakcja@kurier-kolski.pl

A oto co można wygrać:

Lubisz rośliny doniczkowe, ale nie potrafisz się nimi zajmować? Czy zdarzyło ci się dostać w prezencie piękny kwiat i nie wiedziałeś, jak się nazywa i jakie ma wymagania? A może masz już sporą kolekcję roślin i chciałbyś poszerzyć wiedzę na temat ich pielęgnacji? Książka zawiera kolorowe zdjęcia i wyczerpujące opisy pielęgnacji ponad 160 roślin – tych kwitnących i tych o dekoracyjnych liściach. Autorka rozwieje każdą dręczącą cię wątpliwość. W przyjazny sposób opowiada o opiece nad roślinami doniczkowymi. Stosując się do jej rad, nigdy już nie zniszczysz żadnego okazu.

 Czy dla miłości warto rzucić wszystko? Angelica, autorka świetnie sprzedających się książek dla dzieci, nawiązuje korespondencję e-mailową z Jackiem. Szybko dochodzi do wniosku, że łagodny flirt nie zaszkodzi ani jej samej, ani jej małżeństwu. Nigdy nie naraziłaby przecież na niebezpieczeństwo swojego stabilnego związku ani szczęścia i spokoju ukochanych dzieci… Kiedy jednak pisarka wyjeżdża w trasę promocyjną do Republiki Południowej Afryki, jej romans z Jackiem zaczyna się na dobre. Niezwykła powieść o prawdziwym sensie miłości i szczęścia. To książka dla każdej kobiety, która zadaje sobie pytanie, co by było, gdyby… To 392 strony wyśmienitej lektury!

*******************************************************************************************

Laureatami wcześniejszego Konkursu  „Kuriera Kolskiego” i Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zostali:  Pan Bronisław Kaczmarek – Koło oraz Pani Malwina Powałka – Koło. Osoby te nadesłały poprawne odpowiedzi na nasze pytanie, podając nazwę obecnie trwającej w MTC wystawy czasowej.  W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Konkursem wylosowaliśmy także dwie kolejne osoby, które otrzymują nagrody pocieszenia. Są to: Pani Mirosława Wojtaszak – Koło i Pan Jan Kroszczyński – Koło. 

Z wylosowanymi osobami wkrótce się skontaktujemy. Serdecznie gratulujemy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526