Dziś sesja Rady Miejskiej w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 24.01.2012

Dziś o g. 13.00 w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego na Starym Rynku odbędzie się kolejne posiedzenie radnych Rady Miejskiej w Kole.  Sesja ma charakter otwarty, co znaczy, że każdy mieszkaniec może wziąć w niej udział jako widz. Może też zabrać głos w dowolnych sprawach.

Ta sesja zapewne nie będzie długa ani męcząca. Podatki lokalne już dawno podniesione, diety radnych także, budżet za kredyty przyklepany, więc te najważniejsze sprawy radni już sobie „załatwili”. Na tym posiedzeniu radni mają zająć się przyjęciem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego m. Koła w rejonie ul. Energetycznej oraz sprzedażą 4 komunalnych lokali mieszkalnych ich lokatorom.

Istotnym punktem obrad będzie podjęcie przez radnych uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi jednego z kolskich przedsiębiorców p.Stanisława Opasa na działania Rady Miejskiej naruszające – jego zdaniem – interesy jego firmy. Projekt uchwały przygotowany przez Przewodniczącą Rady Miejskiej przewiduje oczywiście odrzucenie tego protestu. Jak postąpią radni? Do sprawy wrócimy wkrótce.

Sesja Rady ma charakter otwarty, co znaczy, że każdy mieszkaniec może przyjść do Ratusza i wziąć w niej udział jako widz. Może też zabrać głos w dowolnych sprawach po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Przewodniczącą Rady przed obradami.

M.K.

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kolanin
kolanin
12 lat temu

a co z budynkiem przy ulicy włocławskiej 1 zero zainteresowania ze strony władz

kk
kk
12 lat temu

Co z KK? Słyszałem, że traci miejsca kolportażu, gdzie teraz szukać Codziennej porcji rzetelnych informacji o moim mieście i rejonie?

mik
mik
12 lat temu

radni bezradni wypija po kawce zjedza po ciasteczku za nasze pieniadze i rozejda sie do domow.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526