Wygraj Katalog Zbiorów kolskiego Muzeum!

Autor: kurier-kolski.pl | 22.12.2011

We współpracy z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Nagrodami są przepięknie ilustrowane Katalogi Zbiorów MTC wraz z kompletem pamiątek muzealnych. Aby je wygrać, należy w e-mailu lub na kartce pocztowej odpowiedzieć na pytanie: jaką wystawę czasową obecnie można obejrzeć w kolskim Muzeum? Proszę podać jej pełną nazwę. Odpowiedź można znaleźć także przeglądając naszą gazetę i portal. Zachęcamy do lektury!

Przesyłając odpowiedź na pytanie prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania i telefonu kontaktowego. Przypominamy – termin nadsyłania listów i e-maili:  do końca grudnia br.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres: „Kurier Kolski”, 62-602 KOŁO 4, skr. 120  lub  na adres e-maila przez Internet:   redakcja@kurier-kolski.pl        

Wśród nadesłanych kartek i maili wylosujemy osoby, które otrzymają te wyjątkowe nagrody ufundowane przez Muzeum Technik Ceramicznych w Kole (piękny katalog zbiorów, widokówki z kolskimi wyrobami fajansowymi, kubek pamiątkowy, kalendarz na nowy rok, itd.). Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i do odwiedzania ciekawych wystaw przygotowywanych przez tę placówkę oraz do odwiedzania strony kolskiego Muzeum: www.muzeum-kolo.pl

       * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Tymczasem laureatami Konkursu „Kuriera Kolskiego” i księgarni Weltbild z Konina sprzed miesiąca zostali:  Daniela Rutkowska – Koło, Michał Adamowicz – Kostrzyca,  Jakub Modrzyński – Koło, Katarzyna Żurawik – Koło, Jarosław Kisielewski – Koło oraz Małgorzata Kula – Koło. Serdecznie gratulujemy!   Z wylosowanymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo. Prawidłowa odpowiedź , jakiej udzielili laureaci konkursu na pytanie: którą rocznicę założenia miasta Koła będziemy obchodzili w przyszłym roku?  brzmi – 650. rocznicę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526