Premier Donald Tusk obdarował uczniów SP 1 [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 27.12.2011

Już po raz piąty w Szkole Podstawowej nr 1 w Kole odbyła się Wigilia dla dzieci potrzebujących pomocy. W tym roku wzięło w niej udział 21 dzieci z klas I – III. Spotkanie wigilijne organizowane jest dzięki licznym sponsorom. Niezwykłym akcentem były specjalne paczki świąteczne przekazane dzieciom z Kancelarii Premiera Donalda Tuska, o które wystarała się jedna z zaradnych nauczycielek kolskiej „Jedynki” – Katarzyna Prądzyńska.

W paczkach od sponsorów dzieci otrzymały po plecaku, przybory szkolne oraz słodycze. Mimo to największe wrażenie na wszystkich, w tym na dzieciach, zrobiły prezenty od Premiera Rządu RP Donalda Tuska. W specjalnych białych torbach z napisem „Kancelaria Prezesa Rady Ministrów” czekały na nich miłe upominki. Jak widać nauczyciele kolskiej „Jedynki” potrafią zadbać o dobro swoich wychowanków.

OBEJRZYJ FILMIK Z WIGILII W SP 1 I ROZDANIA PREZENTÓW OD PREMIERA DONALDA TUSKA:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Romuald Adamek odczytał zebranym życzenia świąteczne, które Premier Donald Tusk przesłał wraz z prezentami dla uczniów bezpośrednio na jego ręce:

„Szanowny Panie Dyrektorze. Na ręce Pana składam wszystkim nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole najserdeczniejsze życzenia Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Życzę, aby te najpiękniejsze w naszej tradycji święta upłynęły w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Wierzę, że magiczna moc bożonarodzeniowego drzewka sprawi, iż spełnią się wszystkie wigilijne życzenia, szczególnie tych najmłodszych. Podpisano: PREZES RADY MINISTRÓW – Donald Tusk

reklama

Dzieci z młodszych klas odegrały piękne jasełka, które przygotowały: Aneta Łączkowska i Krystyna Gradomska, muzyka i śpiew: Ewa Kaczmarek. Wigilię zorganizowała Katarzyna Prądzyńska i Anna Kaczmarek – opiekun Samorządu Szkolnego. Sponsorów i paczki pozyskała Katarzyna Prądzyńska. W jasełkach wystąpiły dzieci z klas I – III.

Opracowanie i foto: MARIUSZ KOZAJDA

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kiwi
kiwi
9 lat temu

ta szkoła jest naprawdę dobra.

maks
maks
9 lat temu

Bez laurek robią w tej Jedynce jak trzeba. Tak dalej.

kaja
kaja
9 lat temu

Jestem absolwentką tej szkoły.Rocznik2000.Byłam ostatnio w mojej szkole. Nie do poznania. Nie znam obecnego dyrektora,ale to chyba odpowiedni człowiek na odpowiednie stanowisko.Żeby nie było pamiętam że kiedyś uczył wf.

mauro
mauro
9 lat temu

To jest przykład pozytywnego działania. Ale dla innych szydera. Pan F. O. woli wyższą dietę.

ktc
ktc
9 lat temu

Oj ta kolska zawiśc jak ktoś ma sukcesy i to dla dobra dzieci to go wysmiac .Wstyd że są tacy ludzie jak dino. Gratulacje dla ludzi jedynki.

dino
dino
9 lat temu

żenada na pokaz

oskar
oskar
9 lat temu

bravo Jedynka! Tak trzymac

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526