Premier Donald Tusk obdarował uczniów SP 1 [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 27.12.2011

Już po raz piąty w Szkole Podstawowej nr 1 w Kole odbyła się Wigilia dla dzieci potrzebujących pomocy. W tym roku wzięło w niej udział 21 dzieci z klas I – III. Spotkanie wigilijne organizowane jest dzięki licznym sponsorom. Niezwykłym akcentem były specjalne paczki świąteczne przekazane dzieciom z Kancelarii Premiera Donalda Tuska, o które wystarała się jedna z zaradnych nauczycielek kolskiej „Jedynki” – Katarzyna Prądzyńska.

W paczkach od sponsorów dzieci otrzymały po plecaku, przybory szkolne oraz słodycze. Mimo to największe wrażenie na wszystkich, w tym na dzieciach, zrobiły prezenty od Premiera Rządu RP Donalda Tuska. W specjalnych białych torbach z napisem „Kancelaria Prezesa Rady Ministrów” czekały na nich miłe upominki. Jak widać nauczyciele kolskiej „Jedynki” potrafią zadbać o dobro swoich wychowanków.

OBEJRZYJ FILMIK Z WIGILII W SP 1 I ROZDANIA PREZENTÓW OD PREMIERA DONALDA TUSKA:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Romuald Adamek odczytał zebranym życzenia świąteczne, które Premier Donald Tusk przesłał wraz z prezentami dla uczniów bezpośrednio na jego ręce:

„Szanowny Panie Dyrektorze. Na ręce Pana składam wszystkim nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole najserdeczniejsze życzenia Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Życzę, aby te najpiękniejsze w naszej tradycji święta upłynęły w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Wierzę, że magiczna moc bożonarodzeniowego drzewka sprawi, iż spełnią się wszystkie wigilijne życzenia, szczególnie tych najmłodszych. Podpisano: PREZES RADY MINISTRÓW – Donald Tusk

reklama

Dzieci z młodszych klas odegrały piękne jasełka, które przygotowały: Aneta Łączkowska i Krystyna Gradomska, muzyka i śpiew: Ewa Kaczmarek. Wigilię zorganizowała Katarzyna Prądzyńska i Anna Kaczmarek – opiekun Samorządu Szkolnego. Sponsorów i paczki pozyskała Katarzyna Prądzyńska. W jasełkach wystąpiły dzieci z klas I – III.

Opracowanie i foto: MARIUSZ KOZAJDA

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kiwi
kiwi
12 lat temu

ta szkoła jest naprawdę dobra.

maks
maks
12 lat temu

Bez laurek robią w tej Jedynce jak trzeba. Tak dalej.

kaja
kaja
12 lat temu

Jestem absolwentką tej szkoły.Rocznik2000.Byłam ostatnio w mojej szkole. Nie do poznania. Nie znam obecnego dyrektora,ale to chyba odpowiedni człowiek na odpowiednie stanowisko.Żeby nie było pamiętam że kiedyś uczył wf.

mauro
mauro
12 lat temu

To jest przykład pozytywnego działania. Ale dla innych szydera. Pan F. O. woli wyższą dietę.

ktc
ktc
12 lat temu

Oj ta kolska zawiśc jak ktoś ma sukcesy i to dla dobra dzieci to go wysmiac .Wstyd że są tacy ludzie jak dino. Gratulacje dla ludzi jedynki.

dino
dino
12 lat temu

żenada na pokaz

oskar
oskar
12 lat temu

bravo Jedynka! Tak trzymac

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526