Bracia 12 i 16 lat wyrwali kobiecie torebkę na PCK!

Autor: kurier-kolski.pl | 25.11.2011

12 i 16 – po tyle lat mają sprawcy, przedwczorajszej kradzieży torebki, metodą na tzw. „wyrwę”. Młodszy z braci wczoraj rano wpadł w ręce kolskich funkcjonariuszy i podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży.

W środę około południa w Kole na ul. PCK przed ośrodkiem zdrowia dwóch młodych chłopaków wyrwało kobiecie torebkę i uciekło. Zaczęła ich  gonić młoda kobieta, która z pomocą innych osób,  zatrzymała złodziei i odzyskała  skradzioną torebkę. Jednak podczas szamotaniny sprawcom udało się wyrwać i uciec.

Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia, na podstawie rysopisów, wytypowali prawdopodobnych sprawców kradzieży i rozpoczęli czynności zmierzające do ich zatrzymania. Wczoraj rano w ręce kolskich funkcjonariuszy wpadł młodszy z braci, który podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży.

Jego 16-letni brat ma już za sobą przeszłość kryminalną. Był wielokrotnie karany za kradzieże i na dzień dzisiejszy powinien przebywać w ośrodku szkolno-wychowawczym, z którego  na początku tygodnia uciekł.  Akta sprawy policjanci przekażą  do sądu rodzinnego i to on zadecyduję o  dalszym losie  nieletnich.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

Jeb…..ne Heńki napewno:)

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526