Uhonorowani w Dniu Nauczyciela

Autor: kurier-kolski.pl | 18.10.2011

W Dniu Edukacji Narodowej w nowo utworzonym Zespole Szkole nr 1 w Kole, odbył się uroczysta akademia podczas której dyrektor Lech Brzeziński, złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom. Nagrody i dyplomy przypadły również ekipie piłkarzy z tej szkoły, która niedawno zdobyła Mistrzostwo Polski.

Jak podkreślił dyrektor Brzeziński, dzień ten to nie tylko święto pracowników, ale i uczniów. Miłym akcentem było rozdanie wszystkim dzieciom oraz rodzicom słodyczy. Dodatkowo podczas akademii dyrektor uhonorował Mistrzów Polski w piłce nożnej, czyli uczniów Zespołu Szkół nr 1. Piłkarze otrzymali upominki w postaci sprzętu sportowego oraz dyplomy. Uhonorowano również nauczycieli wychowania fizycznego Waldemara Pietrzaka i Marka Burdzińskiego, doceniając ich wkład w sukces ekipy. Na zakończenie wszyscy zebrani obejrzeli film z finałowego meczu kolskiej drużyny.

– Jesteśmy dumni z tego, że nasi uczniowie są najlepsi w Polsce i rozsławiają nasze miasto i szkołę –  powiedział Michał Perzyński zastępca dyrektora.

mc

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
;)
;)
12 lat temu

Oj, piłkarze 😉 z gim 3 koło . najlepsi w Polsce ; )

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526