Olimpia Koło rozgromiła Czarnych Ostrowite 7:0

Autor: kurier-kolski.pl | 11.10.2011

W 9. kolejce konińskiej klasy okręgowej Olimpia Koło rozgromiła Czarnych Ostrowite aż 7:0, do przerwy prowadząc 4:0. O przewadze kolan mówi wynik meczu 7:0, a mógł być dwucyfrowy, gdyby skuteczność gospodarzy była lepsza.

Goście rzadko przedostawali się w pobliże bramki miejscowych, a w ciągu całego meczu oddali jeden silny strzał, który Suliński sparował na róg. Przez cały mecz przewaga należała do Olimpii i goście mogą mówić o szczęściu, że nie przegrali wyżej. Mecz był bez złośliwych fauli, a sędzia żółtą kartką ukarał tylko raz zawodnika Czarnych.

Bramki zdobyli: 3 – Przemysław Pawlak w 20’, 34’ i 78’, 2 – Jarosław Kawka w 48’ i 60’, po 1 – Piotr Marańda 45’ i Szymon Izydorczyk w 3’.

Po meczu kierownik drużyny Czarnych Grzegorz Michalak powiedział: – Połowa naszych zawodników wyjechała z Polski  za chlebem. Oczywistym jest, że praca jest  ważniejsza od sportu. Przegraliśmy z liderem tabeli, ale to nie wstyd.

– Spotkaliśmy się drużyną z „ogona” tabeli stąd tak wysoka wygrana. My też wystąpiliśmy z kilkoma zawodnikami rezerwowymi. Zapraszam kibiców na mecz do Kłodawy – zaakcentował Jarosław Kawka rzecznik  prasowy Olimpii.

Skład drużyn

OLIMPIA KOŁO: Rober Suliński (61 Mariusz Sobczak), Hubert Powietrzyński, Mateusz Kaźmierczak, Michał NowakowskiPiotr Andrzejczak, Łukasz Chęciński (46 Mariusz Nieznalski), Przemysław PawlakMateusz Trzmielewski (46 Jarosław Kawka), Piotr Marańda, Dawid Jóźwiak (61 Ostrowski) , Szymon Izydorczyk. Trener – Tomasz Mikusik.

CZARNI OSTROWITE: Damian Król, Łukasz Ratajewski, Bartłomiej Wojtaś, Patryk Bartosik, Błażej Piekarski, Mateusz Łukasik, Mateusz Kołodziejek, Rafał Wiśniewski, Mateusz Ignaszewski (46  Łukasz Winkowski), Tomasz Piguła (46 Damian Czarnecki), Przemysław  Stachowski (46 Kamil Król).  Trener  – Stanisław Tarnecki.

mc

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526