Łodzianie kradli w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 31.10.2011

W sobotę rano trzech mężczyzn w kominiarkach włamało się do automatów do gier na stacji paliw w Kole, przy ul. Sienkiewicza. Wszyscy trzej zostali zatrzymani przez policjantów wystawiających posterunek blokadowy w Uniejowie.

Ok. godz. 09:00 w sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymał zgłoszenie o włamaniu do automatów do gier na stacji paliw przy ul. Sienkiewicza, w Kole.  Sprawcami włamania byli trzej zamaskowani kominiarkami mężczyźni, którzy przy pomocy łomu i młota wyłamali z automatu do gier kasetkę z pieniędzmi i oddalili się z miejsca zdarzenia osobowym mercedesem.

Kolscy policjanci niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do zatrzymania przestępców. Funkcjonariusze ustalili drogę ucieczki włamywaczy.  Informacja o tym jakim samochodem poruszają się sprawcy włamania i w którym kierunku uciekają została natychmiast przekazana sąsiednim jednostkom. Dzięki natychmiastowej i szybkiej akcji przestępcy zostali zatrzymani już w Uniejowie przez policjantów wystawiających posterunek blokadowy. W samochodzie, którym się poruszali, policjanci ujawnili przedmioty, które posłużyły do włamania. Były to kominiarki, łom, młot oraz część skradzionych pieniędzy. Okazało się, że włamywacze to osoby poszukiwane przez KMP w Łodzi za podobne przestępstwa. Są to 32 i dwaj 20 – letni mieszkańcy Łodzi.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Kole zastosował wobec najstarszego z nich 3-miesięczny tymczasowy areszt, a wobec dwójki pozostałych dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kosze swiateczne
8 lat temu

Magnificent! Keep leading this blog.

przemek
9 lat temu

Jako przedstawiciel kolskich Narodowców pragnę zaprosić mieszkańców naszego miasta na Marsz Niepodległości który przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada. Marsz zaczyna się na Placu Konstytucji w Warszawie o godzinie 15.
Warto uczestniczyć w tak wielkim i ważnym święcie dla naszej ojczyzny. Pokazać że takie wartości jak Bóg Honor Ojczyzna nie zaginęły
Więcej informacji na temat Marszu Niepodległości można uzyskać na stronie internetowej http://www.marszniepodleglosci.pl
pozdrawiam
Przemek

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526