Łodzianie kradli w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 31.10.2011

W sobotę rano trzech mężczyzn w kominiarkach włamało się do automatów do gier na stacji paliw w Kole, przy ul. Sienkiewicza. Wszyscy trzej zostali zatrzymani przez policjantów wystawiających posterunek blokadowy w Uniejowie.

Ok. godz. 09:00 w sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymał zgłoszenie o włamaniu do automatów do gier na stacji paliw przy ul. Sienkiewicza, w Kole.  Sprawcami włamania byli trzej zamaskowani kominiarkami mężczyźni, którzy przy pomocy łomu i młota wyłamali z automatu do gier kasetkę z pieniędzmi i oddalili się z miejsca zdarzenia osobowym mercedesem.

Kolscy policjanci niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do zatrzymania przestępców. Funkcjonariusze ustalili drogę ucieczki włamywaczy.  Informacja o tym jakim samochodem poruszają się sprawcy włamania i w którym kierunku uciekają została natychmiast przekazana sąsiednim jednostkom. Dzięki natychmiastowej i szybkiej akcji przestępcy zostali zatrzymani już w Uniejowie przez policjantów wystawiających posterunek blokadowy. W samochodzie, którym się poruszali, policjanci ujawnili przedmioty, które posłużyły do włamania. Były to kominiarki, łom, młot oraz część skradzionych pieniędzy. Okazało się, że włamywacze to osoby poszukiwane przez KMP w Łodzi za podobne przestępstwa. Są to 32 i dwaj 20 – letni mieszkańcy Łodzi.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Kole zastosował wobec najstarszego z nich 3-miesięczny tymczasowy areszt, a wobec dwójki pozostałych dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kosze swiateczne
11 lat temu

Magnificent! Keep leading this blog.

przemek
12 lat temu

Jako przedstawiciel kolskich Narodowców pragnę zaprosić mieszkańców naszego miasta na Marsz Niepodległości który przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada. Marsz zaczyna się na Placu Konstytucji w Warszawie o godzinie 15.
Warto uczestniczyć w tak wielkim i ważnym święcie dla naszej ojczyzny. Pokazać że takie wartości jak Bóg Honor Ojczyzna nie zaginęły
Więcej informacji na temat Marszu Niepodległości można uzyskać na stronie internetowej http://www.marszniepodleglosci.pl
pozdrawiam
Przemek

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526