Strzelali o Puchar Prezesa OSM [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 22.09.2011

W niedzielę 11 września br., na strzelnicy w Ruszkowie kilkudziesięciu zawodników zmagało się w Powiatowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa OSM w Kole – Czesława Cieślaka. OSM w Kole ma najlepiej rozwinięte koło LOK w naszym powiecie.

Wystartowały aż 33 drużyny LOK i samorządowe. W kategorii seniorów najlepsza okazała się drużyna LOK OSM Koło I w składzie: Ryszard Miśko, Włodzimierz Lewandowski oraz Tomasz Grzywa. Drugie miejsce zajęła drużyna LOK Świnice Warckie, a trzecie LOK OSM Koło IV.

Obejrzyj relację wideo z zawodów (aby odtworzyć film, kliknij w trójkąt na środku ekraniku):

Wśród juniorów pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LOK ZS nr 1 Kłodawa II w składzie: Kamil Jóźwiak, Dawid Nowacki i Szymon Michalski.

Także z tej szkoły wygrały juniorki. Pierwsze miejsce zajęła drużyna LOK ZS nr 1 Kłodawa I w składzie: Daria Wężyk, Aneta Cichońska i Żaneta Górecka, drugie – LOK Dąbie, a trzecie LOK OSM Juniorki.

W kategorii samorządy-zakłady pracy:  I miejsce – drużyna Kościelec II w składzie: Rafał Biskupski, Karol Wieczorek i Ryszard Bąbka, II – OSM Koło Samorząd, a III – Nauczyciele Dąbie.


Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526