Kto się boi Tomickiego???

Autor: kurier-kolski.pl | 12.09.2011

Odnotowaliśmy pierwszy chuligański wybryk w Kole związany z kampanią wyborczą do Parlamentu. Stojący na metalowym stelażu przy rondzie na ul. Blizna baner kandydata PSL Marka Tomickiego – Przewodniczącego Rady Powiatu Kolskiego, został którejś weekendowej nocy w sposób celowy przerżnięty ostrym narzędziem na pół. Rodzi się pytanie – kto to zrobił? Kto boi się Marka Tomickiego?

Czyżby byli tacy, którym nie w smak jest pan Marek jako poseł? Wyraźnie ktoś się obawia jego wejścia do Sejmu. Czyim ciemnym interesom może zagrażać Tomicki, że ktoś posunął się do aż tak drastycznych metod? Czy takie sytuacje będą się w tej kampanii w Kole powtarzać?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, w czasie trwania kampanii wyborczej wszelkie materiały wyborcze zawierające oznaczenia komitetu wyborczego, od którego pochodzą, podlegają prawnej ochronie. Na bilbordach, słupach, balustradach i innych urządzeniach użytku publicznego pojawiają się plakaty i hasła wyborcze o treści ustalonej przez określone ugrupowanie.

Prawna ochrona materiałów wyborczych to nic innego jak zakaz niszczenia, usuwania, zamalowywania itp. pod groźbą kary. Czyn taki jest wykroczeniem, za które strażnik miejski lub policjant jest zobowiązany sporządzić do Sądu wniosek o ukaranie winnych (o ile tacy się znajdą), za co grozi grzywna do 5.000 zł.

M.K.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Marian
Marian
8 lat temu

TOMIKI MAREK – to człowiek którego rzeczywiście się ktoś boi, szczególnie pracownicy Szkoły Podstawowej w Bogusławicach bo jedno słowo przeciw dyrektorowi skończy się utratą pracy. Czy ktoś może sobie wyobrazić, że kilkanaście dorosłych wykształconych ludzi myśli tak samo, ma te same poglądy polityczne, popiera dokładnie te same osoby co ich dyrektor i krytykują tych samych co ich dyrektor. To placówka w Bogusławicach -wszyscy myślą,mówią i robią to co chce dyrektor Marek Tomicki nie tło w szkole ale i poza nią. Proszę oto kto się boi, ale Ci ludzie bilbordy nie zniszczyli.

Hanna
Hanna
8 lat temu

Z czerwonych tylko takie poczwary wyrastają i pchają się dalej do koryta! Pamiętamy czasy rządów jego czerwonego taty!

perkos
perkos
8 lat temu

Łamanie praw pracowniczych i prześladowanie podwładnych to specjalność pana Marka. Ale co sie dziwić? Skoro nikt nie potrafi mu się przeciwstawić, to chyba sie boją?

Ryoka
Ryoka
8 lat temu

Pewnie któryś z poniewieranych przez niego nauczycieli. Do końca sierpnia mnie wiedzą czy jeszcze w ogóle pracują, a jeśli już to nie wiedzą ile godzin mają. Takie rzeczy nauczyciel powinien wiedzieć przed zakończeniem poprzedniego roku szkolnego. Ale u Marka to wygląda inaczej. Kilkukrotnie przedłużanie umowy, nie do końca zgodnie z prawem. Bo przecież wiemy ze trzecia umowa powinna być juz na czas nieokreślony.

Bogusławice
Bogusławice
8 lat temu

W końcu ktoś zrobił porządek. Może w końcu wyjdą wszystkie brudy tego Pana.

flips
flips
8 lat temu

w końcu biorą mu się za dupe

obserwator
obserwator
8 lat temu

Zły człowiek ! A złych rzeczy nie powinno się reklamować .Pochwalam tych co zło sprzątają .Marek jest zepsuty i nie podlega gwarancji ! Uważajcie na taki sprzęt !

judasz
judasz
8 lat temu

Dla mnie Marek Tomicki jest autorytetem i warto z niego brać przykład!!! , jeżeżnicą li mamy zamiar sprzedać najbliższych i poniżać podwładnych .Jak sprzedam paru kolegów to wójt da mi pracę , a jak dobrze pójdzie to i Marka zastąpię . Ja Judasz czekał będę na Tomickiego i wójta w samym dnie piekła , z tą różnicą , że ja tam rządził będę .

widz
widz
8 lat temu

To dobry uczynek ,a nie wybryk AMEN

wyborca
wyborca
8 lat temu

Marek to zły człowiek i nie powinno się promować go do żadnego politycznego wydziału . Nikt go się nie boi redaktorku kochany .Popytaj ludzi którzy pracowali z Markiem to ci opowiedzą jak się sprzedaje kolegów i jak się w ten sposób robi karierę polityczną , chyba , że odwagi ci brakuje . Sam bym zerwał to monidło , żeby dzieci nie straszyło .

na widelcu
na widelcu
8 lat temu

Redaktorze z KURIERA zapytaj zwykłych ludzi w gminie Babiak co sądzą o waszym kandydacie Marku . Nikt się go nie boi to fantazja . Pewnie sam niszczy swoje spoty , wcale by mnie to nie zdziwiło . Popieram tych co zerwali fotkę Marka .Tak trzymać z daleka od sejmu nawiedzonych i cwaniaków mamy tam dosyć . Opublikuj redaktorze skargi jakie poszły do Sądu koleżeńskiego na Marka Tomickiego a może to za trudne co !

na widelcu
na widelcu
8 lat temu

Zajrzyjcie do Sądu Koleżeńskiego o co został posądzony i opisany ten wasz ulubieniec Fałszywy Mareczek .Za sam nepotyzm jaki szerzy dookoła siebie powinno się wykluczyć ze społeczeństwa , nie tylko z PSL. Kłamca i niedorajda co na czyjejś pracy się bogaci .Zapytajcie pana Marka jak się sprzedaje kolegów klubowych . Może i w te wybory kogoś z was sprzeda , jak sprzedał klubowego kolegę Krygiera . Zapytajcie jak z wójtem niszczą opozycję .Zapytajcie radnego Simińskiego z Babiaka jak go po Sądach włóczą , bo rady sobie z nim dać nie mogli . Zapytajcie Radnego Świętonia z Babiaka jak go sprzedał Tomicki Marek . I on chce do parlamentu , nic dziwnego , że mówi się o świniach w rządzie .

nicz nizyporuk
nicz nizyporuk
12 lat temu

a kosmici też wylądowali ? Zamiast dorabiać teorię spiskową można po prostu potępić zwykłą, jakże częstą ludzką głupotę i zwyczajny chuligański wybryk

igi
igi
12 lat temu

Może ktos ma do niego za coś zal.No ale żeby aż w ten sposob?chamstwo

tomasz
tomasz
12 lat temu

tak to wlasnie robi się w Kole ze kto jest uczciwy zbiera baty

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526