W Zespole Szkół nr 1 praca wre

Autor: kurier-kolski.pl | 13.08.2011

Od kilku miesięcy trwają prace nad termomodernizacją kompleksu budynków Zespołu Szkół nr 1 w Kole – czyli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza i Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II.

Już w tej chwili widać, jak bardzo na estetyce zyskał budynek podstawówki i sala gimnastyczna: pięknie prezentują się od strony ul. Poniatowskiego. Obecnie trwają prace nad ocieplaniem (styropian grubości 15 cm) części gimnazjalnej. Elewacja strony frontowej od ulicy Poniatowskiego została już ostatecznie zakończona i pomalowana.

Wewnątrz Gimnazjum również wakacyjne naprawy i remonty: odmalowana mała sala gimnastyczna, remonty pracowni na piętrze, sekretariatu i gabinetu dyrektora. Uzupełniono też ubytki i pomalowano klasy, korytarze i szatnie na najniższej kondygnacji, w której duże szkody wyrządziły wody gruntowe wezbrane przez ubiegłoroczną powódź. Dużo prac remontowo-konserwacyjnych wykonał konserwator Andrzej Cesarz.

Miejmy nadzieję, że prace zostaną ukończone przed pierwszym dzwonkiem i nowy rok szkolny społeczność Zespołu Szkół nr 1 w Kole przywita jeszcze pachnącymi farbami.

mc

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526