Piknik zakładowy OSM przyciągnął tłumy [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 31.08.2011

Wydarzeniem ostatniego weekendu był sobotni piknik firmowy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole dla obecnych i byłych pracowników oraz ich rodzin, a także współpracowników i przyjaciół spółdzielni. OSM to jedyna w Kole tak wielka firma ze 100% kapitałem polskim. Istnieje na rynku już ponad 80 lat i rozwija się coraz lepiej zatrudniając przy tym blisko pół tysiąca pracowników. Prezesem firmy od lat jest Czesław Cieślak.


Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole to jedna z największych w kraju i najlepiej prosperujących mleczarni, to jedyny tak duży zakład w Kole ze 100% polskim kapitałem.

Tegoroczny piknik był bardzo udany. Choć o 15.00, gdy go rozpoczynano, tłumu nie było, potem z każdą minutą ludzi przybywało. Wcześniejszy sierpniowy upał nie sprzyjał zabawie na stadionie MOSiR-u, więc tłum gęstniał im bliżej było wieczora.

Atrakcji było co nie miara. Na ustawionej wielkiej scenie cały czas grał zespół muzyczny STRICTO z Koła, który wszystkie piosenki gra i śpiewa bez playback-u. Było wiele stoisk z gastronomią, w tym stoisko OSM, gdzie można było skosztować produktów firmowych. Dla dzieci przygotowano całe dmuchane wesołe miasteczko, przejazdy bryczką i wiele innych atrakcji. Starsi mogli się zmierzyć w licznych konkursach: przeciąganie liny, jazda na rowerze w specyficzny sposób, picie mleka na czas, bieg w worku czy bicie piany. Razem z pracownikami spółdzielni na pikniku bawił się zarząd OSM i prezes Czesław Cieślak, którego można było spotkać co chwila przy innym stoliku rozmawiającego ze pracownikami i ich rodzinami.

Wspólne biesiadowanie i zabawa taneczna przy muzyce zespołu STRICTO trwała aż do 22.00.

OBEJRZYJ FILM Z PIKNIKU OSM:

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ Z FESTYNU:

reklama

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mega katalogi
11 lat temu

I think this blog should always exist.

Anna K
Anna K
12 lat temu

Zabawa na 102 dla dużych i małych .
No i pogoda dopisała …………
SUPER !!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526