Organizator Zlotu przeprasza za zmianę trasy przejazdu Parady

Autor: kurier-kolski.pl | 09.07.2011

Sylweriusz Łukomski, organizator Zlotu Motocyklowego, który odbył się niedawno w ramach Koło Bluesa Festival, odpowiedział na pytanie naszej Redakcji o powód tegorocznej zmiany trasy przejazdu pojazdów. Jak już wcześniej pisałem, tłum kolan zebrany przy Rondzie Włocławskim nie doczekał się nawet ich widoku. Czemu? Dowiedz się!

Ciekawość ludzka podobno nie zna granic. Dlatego po ukazaniu się na naszym portalu artykułu na temat incydentu, do którego doszło na Rondzie Włocławskim, nasi Czytelnicy prosili, a niektórzy wprost domagali się, wyjaśnień czemu doszło w tym roku do zmiany trasy przejazdu parady pojazdów, które przyjechały do Koła na Zlot.


fot. Henryk Głowacki

Wystosowaliśmy więc pytania do organizatora Zlotu, Sylweriusza Łukomskiego, znanego pasjonata motorowego i przedsiębiorcy kolskiego. Poniżej cytujemy odpowiedź:

W odpowiedzi na pytania informuję , że pokaz ze względów bezpieczeństwa oglądających, a tym bardziej występujących, odwołała sama grupa mająca wziąć udział w pokazie (mokra nawierzchnia nie pozwała na najmniejsze zabawy z motocyklem), a decyzja zapadła w ostatniej chwili w oczekiwaniu na poprawę pogody, która niestety nie nastąpiła. A co do przejazdu parady ul.Powstańców Wlkp., funkcjonariusze prowadzący ją zdecydowali inaczej, za co ja jako organizator mogę przeprosić. Z poważaniem Sylweriusz Łukomski.

M.K.

fot. Olga Głowacka (x2)

OBEJRZYJ FILM ZE ZLOTU W ROKU 2010:

reklama

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
nicz niczyporuk
nicz niczyporuk
12 lat temu

lepiej późno niż później 🙂 swoją drogą marne to poczucie odpowiedzialności jak dopiero po przyciśnięciu ktoś stwierdza, że wypadałoby przeprosić zawiedzionych.
Dobra robota panie Redaktorze

:)
:)
12 lat temu

Czyli w zasadzie wina policji na to by wychodziło, która to nie puściła na ulicę Powstańców Wlkp parady… no ale, lepiej późno niż wcale i niniejszym dziękuję Panu Redaktorowi za zaangażowanie w wyjaśnienie sytuacji 🙂 Pozdrawiam

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526