„Dziewczyny z Koła” wygrały w „Familiadzie”!

Autor: kurier-kolski.pl | 18.07.2011

Pięć koleżanek, które poznały się pracując w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Kole, postanowiło spróbować szczęścia w popularnym teleturnieju TVP – „Familiada”. I okazało się, że warto było zaryzykować! Swoją wygraną przyczynią się do promocji naszego miasta w całym kraju.

Po wysłaniu zgłoszenia w 2009 r., kolanki zostały zaproszone do Poznania na eliminacje (w 2010 r.). Przeszły je pomyślnie i 6 maja bieżącego roku pojechały na nagranie teleturnieju do Warszawy. Wystąpiły tam pod wdzięczną nazwą „Dziewczyny z Koła”. W skład drużyny weszły (na zdjęciu w kolejności od prowadzącego): Jolanta Wietrzykowska – głowa „rodziny”, Paulina Kilińska, Dorota Lewicka, Izabela Michalak i Alicja Sobiś.

Panie poradziły sobie znakomicie i godnie reprezentowały nasze miasto! Wygrały główną nagrodę i awansowały do kolejnego odcinka teleturnieju. Jak poszło im za drugim razem – tego już nie zdradzimy. Trzeba samemu obejrzeć! Za pośrednictwem „Kuriera Kolskiego” sympatyczne kolanki zapraszają wszystkich mieszkańców Koła przed telewizory do obejrzenia swoich zmagań. Emisja telewizyjna nastąpi:  31 lipca (pierwszy teleturniej) oraz 6 sierpnia br (drugi występ) w TVP 2.

reklama

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
zainteresowany
zainteresowany
12 lat temu

i dlaczego nie było dziś emisji tego odcinka?

Basia
Basia
12 lat temu

Ktoś nas zrobił w przysłowiowego „karolka”, dziś jest niedziela 31-07-2011 i w TVP 2 o godz.14 nie było naszych dziewczyn, kto winien, nastawiłam się na oglądanie ich i kibicowanie a tu nic, do kogo mam mieć pretensje.

ziomeczek
ziomeczek
12 lat temu

No extra! xD Tez gratuluje.Chetnie obejrze i pokibicuje :)))

Anna K
Anna K
12 lat temu

Gratuluję , to miła informacja i na pewno będę oglądać …..
Pozdrawiam

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526