Stowarzyszenie „Przystań” zaprasza na letnie rajdy

Autor: kurier-kolski.pl | 07.05.2011

Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji „Przystań”, wspólnie ze Starostą Kolskim i Burmistrzem Miasta Koła zapraszają w czasie nadchodzącego lata wszystkich chętnych na Rajdy Rowerowo-Kajakowe. W rajdach mogą brać udział wszyscy bez względu na wiek.

Rajdy odbędą się w następujących terminach:

* 21 maja na trasie Koło – Kobuzów (rower); Kobuzów – Koło (kajak); rzeka Warta.
* 2 lipiec na trasie Koło – Biechowy (kajak); Biechowy – Koło (rower); rzeka Warta.
* 20 (27) sierpień na trasie – Koło – Dąbie (rower); Dąbie – Koło (kajak); rzeka Ner, Warta

W rajdzie mogą brać udział wszyscy bez względu na wiek (uczestnicy niepełnoletni z opiekunem). Trasy rajdów są trasami typowo rekreacyjnymi. Odległości zarówno kajakiem jak i rowerem to około 20 kilometrów. Przejazd rowerami dla chętnych posiadających rower, lub samochodem stowarzyszenia dla tych, którzy nie pojadą rowerami. Spływ rekreacyjny rzeką Wartą i Nerem na sprzęcie stowarzyszenia.

Organizator zapewnia: ubezpieczenie, opiekę pilota, transport sprzętu (kajaki i rowery) w obie strony, nadzór instruktora kajakarstwa, wyposażenie w sprzęt pływający i asekuracyjny (kajaki, wiosła, kamizelki asekuracyjne), posiłek w trakcie postoju spływu, ognisko i grill na zakończenie rajdu, znaczki i dyplomy okolicznościowe, drobne upominki.

Po przybyciu do Koła w godzinach popołudniowych na przystań STiRW, każda załoga zdaje sprzęt. Następnie uczestnicy i organizatorzy udają się na pole namiotowe MOSiR gdzie przygotowany będzie ognisko (grill). W trakcie ogniska wręczenie okolicznościowych dyplomów dla wszystkich uczestników.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: przystan@kolo.lm.pl, lub telefonicznie: 781014423 najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem rajdu.

Ilość uczestników ograniczona. Zdjęcia z ubiegłorocznego rajdu oraz inne informacje można zobaczyć na stronie stowarzyszenia: www.przystan.kolo.pl

Zbiórka uczestników z rowerami na ul. Sportowej w Kole przy Stadionie MOSiR około godz. 8. Pozostałych informacji udzielimy mailowo lub telefonicznie.

Źródło: Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji „Przystań”

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
katalog seo
11 lat temu

All I can read here is significantly important.

katalog seo
11 lat temu

Amazing how good it is.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526