Drużyna „Kuriera Kolskiego” na podium!!! [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 10.05.2011

Trzecie miejsce zajęła drużyna „Kuriera Kolskiego” w XI Powiatowych Zawodach Strzeleckich zorganizowanych na strzelnicy w Ruszkowie pod Kołem przez Starostę Kolskiego oraz kolską Ligę Obrony Kraju.

W minioną sobotę na strzelnicy w Ruszkowie przeprowadzono XI Powiatowe Zawody Strzeleckie, których organizatorem byli Starosta Kolski wspólnie z Zarządem Powiatowym LOK w Kole. Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 rejestracją drużyn. Jako pierwsze swoje umiejętności zaprezentowały drużyny samorządowe, następnie drużyny LOK. W zawodach samorządowych „Kurier Kolski” wystawił swoją reprezentację i wywalczył wysokie, trzecie miejsce na podium!


Drużyna „Kuriera Kolskiego” odbiera medale z rąk Starosty Kolskiego W. Oblizajka i Wicestarosty M. Banaszewskiego

**************************************************************

JEŚLI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ STRZELAĆ LUB DOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI Z NAMI, KOŁO LOK PRZY OŚRODKU SZKOLENIA KIEROWCÓW W KOLE OGŁASZA ZAPISY CHĘTNYCH. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE REDAKCJA „KURIERA KOLSKIEGO” POD TELEFONEM REDAKCYJNYM LUB NA MAILA.

**************************************************************

W zawodach samorządowych udział wzięło 16 drużyn wystawionych przez: Starostwo Powiatowe w Kole, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kole, Zmetis Koło, Gminę Kościelec, VIP-y, Berlinek, Samorząd Gminy Osiek Mały, Powiatowy Zarząd Dróg, Gimnazjum w Dąbiu, Samorządową Drużynę Gminy Grzegorzew (2 drużyny), Drużyna Studentów, „Kurier Kolski”, Koło Wędkarskie nr 26, Koło Wędkarskie nr 7, Koło Wędkarskie nr 6.

OBEJRZYJ RELACJĘ WIDEO Z ZAWODÓW STRZELECKICH:

Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

ZAWODY SAMORZĄDOWE:

Klasyfikacja drużynowa:
I. 249 pkt. – Samorząd Gminy Osiek Mały (Wesołowski Bogdan, Jabłoński Marcin, Włodarczyk Mariusz)
II. 206 pkt. – VIP-y (Brzeg Sławomir, Kropidłowski Robert, Fiałkowski Grzegorz)
III. 195 pkt. – „KURIER KOLSKI” (Kozajda Mariusz,  Kucal Zdzisław,  Kucal Tomasz)
IV. 193 pkt. – Koło Wędkarskie nr 7 (Ryszard Wrzesiński, Dariusz Wolski, Tadeusz Czerniejewski)
V. 191 pkt. – Starostwo Powiatowe w Kole (Oblizajek Wieńczysław, Siroń Adam, Jokiel Robert)


Zawody samorządowe, klasyfikacja indywidualna:

I. 87 pkt. – Bogdan Wesołowski – Samorząd Gminy Osiek Mały
II. 82 pkt. – Marcin Jabłoński – Samorząd Gminy Osiek Mały
III. 81 pkt. – Wieńczysław Oblizajek – Starostwo Powiatowe w Kole
IV. 80 pkt. – Włodarczyk Mariusz – Samorząd Gminy Osiek Mały
V. 79 pkt – Maciej Antkiewicz – Gimnazjum w Dąbiu

ZAWODY DRUŻYN LOK:

Wystawiono: 21 drużyn seniorów, 4 drużyny juniorów, 3 drużyny juniorek.

Drużyny LOK SENIORZY, zajęte miejsca:
I. LOK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole – 271 pkt.
II. LOK Osiek Wielki – 261 pkt.
III. LOK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole II – 260 pkt.
IV. LOK Gramel – 251 pkt.
V. LOK Klub Kopalnia Soli Kłodawa – 245 pkt

Drużyny LOK JUNIORZY, zajęte miejsca:
I. Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie – 225 pkt.
II. Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie – 210 pkt
III. LOK Karszew – 207 pkt.
IV. Szkolny Klub LOK Gimnazjum Dąbie – 145 pkt

Drużyny LOK JUNIORKI, zajęte miejsca:
I. Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie – 205 pkt.
II. Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie – 170 pkt.
III. Szkolny Klub LOK Gimnazjum Dąbie – 114 pkt.

Indywidualnie SENIORZY, zajęte miejsca:

I. Włodzimierz Lewandowski – 94 pkt. – LOK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
II. Krzysztof Kopczyński – 91 pkt. – LOK Klub Kopalnia Soli Kłodawa
III. Kamil Manicki – 91 pkt. – LOK Gramel
IV. Eliza Miśko – 90 pkt. – LOK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
V. Tomasz Grzywa – 90 pkt. – LOK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Indywidualnie JUNIORZY, zajęte miejsca:
I. Kamil Jóźwiak – 92 pkt. – Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie
II. Maciej Miszczak – 86 pkt. – Szkolny Klub LOK Gimnazjum Dąbie
III. Szymon Michalski – 82 pkt. – Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie
IV. Dawid Nowacki – 75 pkt. – Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie
V. Krzysztof Kawczyński – 71 pkt. – Klub LOK Karszew

Indywidualnie JUNIORKI, zajęte miejsca:
I. Natalia Bawarczyk – 85 pkt. – LOK Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
II. Żaneta Górecka – 82 pkt. – Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie
III. Katarzyna Nadolna – 67 pkt. – Szkolny Klub LOK Gimnazjum Dąbie
IV. Aneta Cichońska – 62 pkt. – Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie
V. Monika Szafrańska – 62 pkt. – Szkolne Koło LOK Zespół Szkół Nr 1 w Kłodawie

GALERIA ZDJĘĆ Z POWIATOWYCH ZAWODÓW STRZELECKICH:



Źródło: Starostwo Powiatowe w Kole
Foto i video: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
miło
miło
10 lat temu

gratuluję 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526