Król wśród wyróżnionych

Autor: kurier-kolski.pl | 06.04.2011

Mody kolski radny miejski SLD Adrian Król został uhonorowany w Poznaniu prestiżową statuetką Złotej Róży za wybitną działalność na rzecz rozwoju i promocji partii w powiecie kolskim. W całym naszym rejonie jest dopiero trzecią osobą, która otrzymała takie wyróżnienie.

W niedziele 27 marca w Poznańskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na Malcie odbyła się Wojewódzka Konwencja Wielkopolskiego SLD, na której m.in. udzielono absolutorium obecnemu zarządowi. Omawiano także przygotowania do zbliżających się wyborów parlamentarnych, zaprezentowana cele działania tzw. Centrum Analiz Europejskich SLD, które skupiać się będzie na monitorowaniu wniosków unijnych i przekazywaniu lokalnym strukturom SLD, tak by skuteczniej wykorzystywać środki unijne.


Adrian Król z Krystyną Łybacką, wielkopolską liderką SLD.

Ponadto na Konwencji Wojewódzkiej wręczono statuetki ze złotą różą wyróżniającym się działaczom wielkopolskiej organizacji SLD. Z powiatu kolskiego statuetkę  za wybitną działalność na rzecz rozwoju i promocję partii odebrał Adrian Król, który od jesiennych wyborów samorządowych pełni mandat radnego Rady Miejskiej w Kole z ramienia SLD. Z powiatu kolskiego jest to trzecia osoba, która otrzymała tę zaszczytną nagrodę, po Ewaryście Jaśkowskim i Jerzym Olczyku, którzy odebrali podobne statuetki w 2009 roku.

Źródło: SLD w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
katalogi sinooke
11 lat temu

All I can read here is amazing.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526