Wiosenny konkurs „Świata Książki” dla Czytelników „Kuriera Kolskiego”

Autor: kurier-kolski.pl | 13.03.2011

Wspólnie z księgarnią „Świat Książki” z Konina przygotowaliśmy wiosenny konkurs dla tych z naszych Czytelników, którzy chcieliby po zimie zrzucić kilka zbędnych kilogramów i poprawić swoją sylwetkę. Już wkrótce Święta Wielkanocne i kolejna okazja do nabrania zbędnych kalorii, dlatego nagrodą jest książka Katarzyny Zielińskiej pt. „Schudnij zdrowo”. Aby mieć szansę ją wygrać, należy w e-mailu lub na kartce pocztowej do nas odpowiedzieć na proste pytanie: na jakie dni tygodnia przypada Wielkanoc?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres: redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602, KOŁO 4, skr. pocztowa 120 lub  na adres e-maila przez Internet:   redakcja@kurier-kolski.pl

Wśród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które będą mogły odebrać osobiście w Koninie w księgarni „Świata Książki”, w Galerii nad Jeziorem przy ul. Paderewskiego 8, tę świetną nagrodę książkową.

„Schudnij zdrowo”

W tej książce nie znajdziesz kolejnej męczącej diety cud, ale skuteczny sposób na wyzbycie się nawyków żywieniowych, które powodują otyłość i nadwagę. Przekonasz się, że zdrowy tryb życia nie oznacza głodówek i wyrzeczeń. Dzięki poradnikowi nauczysz się sięgać po produkty, które zawierają największe ilości składników odżywczych i witamin, a przy tym są niskokaloryczne.

Autorka podpowie Ci, jak skomponować tygodniowe menu. Poznasz także codzienny program aktywności dostosowany do wieku i wagi ciała. Spróbuj, a osiągniesz sukces, którym będzie spadek masy ciała i – co najważniejsze – utrzymanie niskiej wagi już na zawsze!

Przypominamy, że książkę można odebrać jedynie osobiście w księgarni sponsorującej Konkurs:

„ŚWIAT KSIĄŻKI”, Konin, ul. Paderewskiego 8, Galeria nad Jeziorem, tel. 63/ 245-11-79

Laureatami poprzedniej edycji Konkursu naszej gazety i „Świata Książki” zostali:  Paulina Kilińska – Koło, Magdalena Nitecka – Koło i Łukasz Leśniewski – Szarłatów, Gm. Osiek Mały. Zwycięzcy otrzymują książkę „Kocham gotować”.

Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem naszym konkursem postanowiliśmy przyznać nagrody pocieszenia – wydawnictwa związane z Kołem, które wylosowali następujący Czytelnicy: Erwina Oblizajek – Koło, Agnieszka Olczyk – Koło, Jadwiga Lesińska – Koło oraz Anna Benda – Koło.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

reklama

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526