Tragedia rodzinna w Budzisławiu pod Kołem

Autor: kurier-kolski.pl | 02.03.2011

Liczne obrażenia głowy stwierdzono u nieżyjącej już kobiety, której zwłoki zostały znalezione wczoraj rano w pomieszczeniu gospodarczym na posesji w Budzisławiu Starym (Gm. Osiek Mały). Matkę znalazł jej 18-letni syn. Policjanci z Koła szybko zatrzymali podejrzewanego o dokonanie zabójstwa 37-letniego mężczyznę, męża zamordowanej, któremu – o ile zarzuty się potwierdzą – grozi nawet dożywocie.

Rano, około godziny 8.00 policjanci z Koła zostali zaalarmowani o znalezieniu zwłok kobiety. Wstępne ustalenia i oględziny wskazywały, że kobieta może być ofiarą zabójstwa. Stwierdzono liczne obrażenia głowy.  Ustalono, że 35.letnia kobieta mieszkała wraz ze swoimi synami. Jej mąż od dłuższego czasu z nią nie mieszkał.  Kryminalni wykonując oględziny miejsca zdarzenia i zbierając informacje w tej sprawie ustalili, że z przestępstwem może mieć związek były mąż, wobec którego od 2010 r. toczy się postępowanie o znęcanie nad rodziną. Z posesji zniknęło też osobowe renault, samochód znaleziono kilka kilometrów od miejsca zdarzenia, stało porzucone przy drodze.

Idąc tym tropem specjalnie powołana grupa funkcjonariuszy z Koła i Poznania sprawdziła kilkanaście miejsc, gdzie mógł przebywać mężczyzna. Wszystkie policyjne patrole zostały wyposażone w jego zdjęcie. Około 16.30 na ul. Garncarskiej w Kole patrol prewencji rozpoznał i zatrzymał poszukiwanego. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli w jego torbie karabinek KBKS oraz amunicję. Mężczyzna był pijany miał w organizmie ponad 2 promile, 37.latek trafił do policyjnego aresztu. Śledztwo w tej sprawie pod nadzorem  Prokuratury prowadzić będą policjanci z Koła.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Bonuses
11 lat temu

I really appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thx again!

zmartwiona
zmartwiona
13 lat temu

Wyrazy współczucia dla synów.A tak wogóle to jest coraz więcej takich tragedii-wniosek nasuwa się jeden może by tak śmierć za śmierć ,wtedy każdy się dobrze zastanowi nad tym co ma zrobić.Botak to ma darmowe wygodne tzw.leżenie bykiem,-prasę telewizję i niejednokrotnie inne przyjemności za friko……..żal kobiety, jej życia,szkoda słów na cały wymiar kar…..!!!!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526