Wjechała Oplem wprost pod pędzącego TIR-a!

Autor: kurier-kolski.pl | 02.02.2011

Dziś w godzinach rannych w Grzegorzewie k. Koła, na drodze krajowej nr 92 doszło do zderzenia się samochodu ciężarowego z samochodem osobowym marki Opel Corsa. Poszkodowani trafili do szpitala w Kole. 37-letnia grzegorzewianka zmarła.
Kobieta wjechała z drogi podporządkowanej wprost pod TIR-a, który jeszcze kilkadziesiąt metrów pchał samochód przed sobą. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy z Jednostki Ratowniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego przystąpili do uwalniania z rozbitego pojazdu kobiety, która prowadziła samochód osobowy. Samochodem ciężarowym podróżował tylko kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych. Poszkodowani (kierowca samochodu osobowego i ciężarowego) zostali odwiezieni przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Kole. W działaniach ratowniczych brały udział 3 zastępy ratowników z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Koła.
W wyniku doznanych obrażeń kobieta kierująca Oplem zmarła po przewiezieniu do szpitala. Kierowca ciężarówki, 28-latek z Legnicy był trzeźwy i nie doznał żadnych poważnych urazów.

Tekst: st. kpt. Krzysztof Żurawik (KPPSP w Kole)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526