Szkolna choinkowa zabawa w Trzęśniewie [relacja foto i wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 02.02.2011

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, w pięknie odremontowanej remizie OSP Trzęśniew, Rada Rodziców, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie zaprosili rodziców i dziadków dzieci na występy artystyczne ich pociech. Zabawa choinkowa zakończyła się przybyciem Św.Mikołaja, który rozdał dzieciom kilka worków słodkości.
Zabawę otworzył dyrektor SP w Trzęśniewie – Mirosław Zagozda, który powitał rodziców, dziadków, dzieci i wszystkich przybyłych gości, m.in.: Wójta Gminy Kościelec Dariusza Ostrowskiego, Przewodniczącego Rady Rodziców Mirosława Rosę, kościeleckich radnych – Czesława Świderskiego (wiceprzewodniczący RG), Kazimierza Łakomczyka (będącego też sołtysem) oraz Tomasza Biernata.

Po ciekawych występach dzieci pełnych piosenek, wierszyków i życzeń dla babć i dziadków, na salę wkroczył Św. Mikołaj z ogromnym workiem pełnym przeróżnych słodyczy. Nie dość tego, takich worków było kilka, więc Mikołaj potrzebował pomocy. Rozdawanie paczek zakończyło się wspólną biesiadą, na której można było zjeść pyszne pączki przekazane przez sponsora – piekarnię z Krzymowa.

Obejrzyj relację wideo z zabawy choinkowej w Trzęśniewie (chcąc powiększyć widok na cały monitor, kliknij na ikonkę z 4 strzałkami z prawym dolnym rogu materiału wideo):

Obejrzyj zdjęcia z choinki:

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526