Kolejny konkurs „Świata Książki” dla Czytelników „Kuriera Kolskiego”

Autor: kurier-kolski.pl | 09.02.2011

Wspólnie z księgarnią „Świat Książki” z Konina przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Tym razem nagrodą w nim jest niezwykła książka kucharska Magdy Gessler pt. „Kocham gotować”. Aby mieć szansę ją wygrać, należy w e-mailu lub na kartce pocztowej do nas odpowiedzieć na proste pytanie: gotując, przez co kobieta trafia do serca mężczyzny?

W naszym Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. Przesyłając odpowiedź na pytanie prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, adresu, telefonu kontaktowego. Przypominamy – termin nadsyłania listów i e-maili: do końca lutego br.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres: redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602, KOŁO 4, skr.pocztowa 120  lub  na adres e-maila przez Internet: redakcja@kurier-kolski.pl.

Wśród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które będą mogły odebrać osobiście w Koninie w księgarni „Świata Książki”, w Galerii nad Jeziorem przy ul. Paderewskiego 8, niezwykłą  książkę kucharską „Kocham gotować”!

PRZEPISY NIE TYLKO NA GOTOWANIE…
„Każde uczucie ma swój kolor. Gdy dotykam kolorów i tworzę z nich jedzenie, to wiem, że ono działa na osobę, dla której gotuję…” – pisze autorka. Jej książka to ponad 300 przepisów ujętych w dziewięciu działach – każdy z nich, to inne uczucie i… kolor.
Np. „Miłość” to czerwień i jej odcienie mają potrawy zaprezentowane w tym rozdziale: papryka z miodem i kolendrą, kaczka w buraczkach, tort Wersal z czerwonymi owocami i kremem waniliowym… Ponad 100 zdjęć pokazujących potrawy niczym dzieła sztuki oraz rysunki specjalnie przygotowane przez autorkę.


Przypominamy, że książkę można odebrać jedynie osobiście w księgarni sponsorującej Konkurs:

„ŚWIAT KSIĄŻKI”, Konin, ul. Paderewskiego 8,   Galeria nad Jeziorem, tel. 63/ 245-11-79.


Laureatami poprzedniej edycji Konkursu naszej gazety i „Świata Książki” zostali: Małgorzata Kula – Koło, Ewelina Andrzejewska – Koło i Iwona Popławska – Kościelec. Zwycięzcy otrzymali książkę „Ucieczka z Auschwitz”.

Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem naszym Konkursem postanowiliśmy przyznać dwie nagrody pocieszenia – wydawnictwa związane z Kołem, które wylosowali: Anna Bocian – Koło i Daniel Hauff – Koło.

Gratulujemy!!!

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526