8.Turniej Halowy w Kościelcu

Autor: kurier-kolski.pl | 16.02.2011

Już po raz ósmy na terenie Gminy Kościelec odbył się Turniej Halowej Piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy. To wydarzenie piłkarskie miało miejsce 5 i 6 lutego br. Cieszył się on dużym zainteresowaniem, czego dowodem była liczba zgłoszonych drużyn. Nie zawiedli również kibice, którzy licznie przybyli na halę i dopingowali poszczególne drużyny.

Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych. 5 lutego zmagali się piłkarze w kategorii juniorów natomiast kolejnego dnia rozegrano mecz w kategorii seniorów.

W kategorii juniorów zwycięzcą okazała się drużyna z Gąsiorowa. Tuż za nią uplasowały się drużyny z Dobrowa oraz Straszkowa, natomiast w kategorii seniorzy zwyciężyła drużyna z Dobrowa. Po zaciętym pojedynku pokonali dobrze grającą drużynę z Daniszewa, zdobywając tym samym kolejny tytuł z rzędu, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie z Gąsiorowa.

Tytuł najlepszego strzelca w kategorii juniorów zdobył Mateusz Zawadzki z Dobrowa (6 bramek). Natomiast najlepszym bramkarzem w tej kategorii okazał się Mateusz Zagozda z Gąsiorowa. Tytuł najlepszego strzelca oraz bramkarza powędrował do Dobrowa, a otrzymali je: Paweł Dzierzgwa (7 bramek) i Kamil Gurlaga. Wręczenie nagród odbyło się w niedzielę po zakończeniu rozgrywek.


I miejsce – drużyna z Dobrowa (seniorzy)


I miejsce – drużyna z Gąsiorowa (juniorzy)

Nagrody wręczył Wójt Gminy Kościelec Dariusz Ostrowski. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały dyplomy i piłki. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, natomiast najlepszy strzelec w kategorii juniorów i seniorów oraz najlepsi bramkarze –  pamiątkowe statuetki.

Źródło tekst i foto: UG Kościelec

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mocne katalogi stron
11 lat temu

I found plenty of useful information on this blog.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526