Spotkanie Kolskiej Izby Gospodarczej dla przedsiębiorców i księgowych dot. zmian w przepisach

Autor: kurier-kolski.pl | 13.01.2011

Wraz z nowym rokiem weszło w życie wiele nowych przepisów podatkowych, nie tylko dotyczących zmian w podatku VAT, ale także w innych dziedzinach. W związku z tym Kolska Izba Gospodarcza organizuje dla wszystkich chętnych przedsiębiorców z terenu miasta Koła i całego powiatu kolskiego specjalne spotkanie z przedstawicielami Urzędu Skarbowego. Jest to okazja do bezpośredniej rozmowy i zadania pytań urzędnikom kolskiej „skarbówki”.

Jak mówi Wojciech Lewandowski, prezes Kolskiej Izby Gospodarczej, tego typu spotkania są już od kilku lat tradycją KIG. Jednak wcześniej organizowano je tylko dla członków Izby. W tym roku po raz pierwszy rozszerzono formułę i mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni właściciele firm lub księgowi z terenu miasta Koła i naszego powiatu. Szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą dokładnie dowiedzieć się jak pracownicy Urzędu Skarbowego interpretują nowe przepisy, które w związku ze zmianą ustawy podatkowej wchodzą w życie od 1 stycznia br. Specjalnym gościem spotkania ma być szefowa Informacji Podatkowej z Leszna.

Przedsiębiorcy mogą także wcześniej składać swoje pytania na piśmie w siedzibie KIG w Kole, przy ul. Sienkiewicza 27 (I piętro), telefon 0-63/261-06-77. W siedzibie KIG można uzyskać wszelkie bliższe informacje o spotkaniu i zapisać się. Należy się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 stycznia br. o godzinie 13.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kole, ul. Bolesława Prusa 10.

M.K.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526