Noworoczne występy dzieci dla babć i dziadków w Dobrowie [relacja foto i wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 24.01.2011

W remizie OSP Dobrów (Gm. Kościelec) odbyła się zabawa choinkowa dzieci połączona z obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka. Pociechy z miejscowej Szkoły Podstawowej zaprezentowały ciekawy program artystyczny przygotowany pod okiem swoich wychowawców. Gośćmi specjalnymi byli: Wójt Gminy Kościelec Dariusz Ostrowski oraz sołtys Dobrowa i radny gminy Stanisław Klukaczyński. Zabawę prowadził dyrektor SP w Dobrowie Mirosław Herman.

Pieczę nad imprezą sprawował dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrowie Mirosław Herman. Powitał Wójta Dariusza Ostrowskiego oraz wszystkich licznie przybyłych gości, rodziców i dziadków dzieci. Remiza aż pękała w szwach.

Dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny. Recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Zebrały ogromne brawa. Gwoździem programu był spektakl o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. A „Podziękowania dla babci i dziadka” w wykonaniu maluchów z klas 0-3 wycisnęły łzy z oczu starszych widzów.

Obejrzyj relację wideo z imprezy (chcąc powiększyć na cały ekran, kliknij w ikonkę z 4 strzałek w prawym dolnym rogu ekraniku):

Obejrzyj zdjęcia z zabawy:

Po występach głos zabrał Wójt Gminy Kościelec, który podziękował za zaproszenie i pogratulował tak utalentowanych dzieci. Wspomniał, że bardzo często bywa służbowo w Dobrowie i stwierdził, że takie inicjatywy jak ta są bardzo cenne. Dzieci występujące w Dobrowie miały też okazję wystąpić w Kościelcu na jasełkach. Na zakończenie sołtys Dobrowa i radny gminny Stanisław Klukaczyński przekazał prezent dla dzieci – całą torbę cukierków. Po występach wszyscy mali artyści spotkali się na poczęstunku.

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

R E K L A M A

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526