Konkurs „Świata Książki” z „Kurierem”

Autor: kurier-kolski.pl | 28.11.2010

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a to również czas rodzinnych spotkań i spożywania pysznych potraw. Czy wiesz już czym na stole zaskoczyć domowników? Wspólnie z księgarnią „Świat Książki” z Konina przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników z niezwykłą kulinarną nagrodą – książką „Sekrety kuchni Watykanu”.

Aby wygrać książkę, należy jedynie napisać w mailu lub na kartce do naszej redakcji nazwę jednej z potraw, które przygotowujemy na świąteczny, wigilijny stół.

W naszym Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. Przesyłając odpowiedź na pytanie prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, adresu, telefonu kontaktowego. Przypominamy – termin nadsyłania listów i e-maili: 15 grudnia br.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres: redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602, KOŁO 4, skr.pocztowa 120  lub  na adres e-maila przez Internet: redakcja@kurier-kolski.pl do dnia 15 grudnia.

Wśród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które będą mogły odebrać osobiście w Koninie w księgarni „Świata Książki”, w Galerii nad Jeziorem przy ul. Paderewskiego 8, świetną książkę „Sekrety kuchni Watykanu”.

Przysmaki papieży na Twoim stole..
Dwór watykański, najstarszy z istniejących do dzisiaj dworów europejskich, słynie z doskonałej kuchni, łączącej włoską tradycję kulinarną z inspiracjami kuchni innych krajów. Niezależnie od zmiennej mody i osobistych upodobań papieży, kuchnia watykańska zawsze była doskonała. Jej mistrzowskimi dziełami pozostają do dziś dania z drobiu, ryb, owoce morza łączone z makaronami, rozmaite słodkie i słone ciasta. Co jadali papieże? Jak wygląda protokół posiłków w towarzystwie Ojca Świętego? Jakie zmiany do watykańskiej kuchni wprowadził Jan Paweł II? O tym m.in. opowiada książka Sekrety kuchni Watykanu. Każdy rozdział wieńczą niezwykłe, wykwintne przepisy.


Przypominamy, że książkę można odebrać jedynie osobiście w księgarni sponsorującej Konkurs:

„ŚWIAT KSIĄŻKI”, Konin, ul. Paderewskiego 8,   Galeria nad Jeziorem, tel. 63/ 245-11-79.

Laureatami poprzedniego Konkursu „Świata Książki” zostali:

Ewa Kujawa – Koło, Julian Rutkowski – Koło, Dominika Kręc – Kościelec.

Gratulujemy!

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526