KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Autor: kurier-kolski.pl | 02.11.2010

„Kurierowi Kolskiemu” bliska jest tematyka historyczna i patriotyczna, dlatego wspólnie z księgarnią „Świat Książki” z Konina przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Należy jedynie odpowiedzieć na pytanie: KTO WYDAŁ ROZKAZ ZAMORDOWANIA POLSKICH OFICERÓW W KATYNIU W 1940 ROKU?
Wśród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które będą mogły odebrać osobiście w Koninie w księgarni „Świata Książki”, w Galerii nad Jeziorem przy ul. Paderewskiego 8, świetną książkę pt.:„POTWORY”. 

Książka opisuje 101 najbardziej mrocznych postaci w dziejach świata. Sadystyczny Kaligula i szalony matkobójca Neron, Czyngiz-chan, trucicielka Lukrecja Borgia i Elżbieta Batory, która piła krew młodych kobiet, Kuba Rozpruwacz, Lenin, Himmler, Charles Manson, którego banda zabiła żonę Romana Polańskiego, bezwzględny narkotykowy boss Pablo Escobar… To tylko kilka osób ze stu jeden „ludzi-potworów”, którzy zasłynęli w historii z niebywałego okrucieństwa, brutalności i przyjemności czerpanej z zadawania bólu. Fascynująca kronika występnych czynów człowieka, pełna historii mrożących krew w żyłach.

W naszym Konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. Przesyłając odpowiedź na pytanie prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, adresu, telefonu kontaktowego. Termin nadsyłania odpowiedzi: 10 listopada br.
Odpowiedzi prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres: redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602, KOŁO 4, skr.pocztowa 120  lub  na adres e-maila przez Internet: redakcja@kurier-kolski.pl
Przypominamy, że książkę można odebrać jedynie osobiście w księgarni sponsorującej Konkurs: „ŚWIAT KSIĄŻKI”, Konin, ul. Paderewskiego 8,   Galeria nad Jeziorem, tel. 63/ 245-11-79.

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526