Kolejny kandydat na burmistrza Koła!

Autor: kurier-kolski.pl | 16.10.2010

W ostatnich dniach pojawił się kolejny już kandydat na fotel burmistrza miasta Koła. Wbrew wcześniejszym deklaracjom, w szranki wyborcze o funkcję włodarza naszego miasta zamierza stanąć Robert Cesarz – wieloletni radny miejski, a obecnie Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole. Cesarz jest z zawodu nauczycielem, od lat pracuje jako katecheta w kolskiej „Jedynce”. W poprzednich wyborach startował z listy PiS, a obecnie z nowego ugrupowania pod nazwą PWK-Przyjazny Samorząd.
W poprzednich wyborach Cesarz startował do Rady i dostał się tam z listy PiS-u wraz ze swoim bratem Andrzejem oraz trzema innymi osobami. Po krótkim jednak czasie zerwali więzi z PiS, zlikwidowali Klub Radnych PiS, a założyli własny pod nazwą „Panorama Koła”.

Obecnie Klub Radnych „Panorama Koła” połączył się z innym klubem, z lewicowym Klubem Radnych „Praworządność-Wiedza-Kompetencje” (którego twórcą jest Mieczysław Pusty, znany związkowiec ZNP, radny powiatowy), i razem idą do wyborów samorządowych pod nową wspólną nazwą KWW „PWK-Przyjazny Samorząd”, wystawiając wspólne listy do Rady Miejskiej w Kole i do Rady Powiatu Kolskiego. Natomiast kandydatem na burmistrza m. Koła obu połączonych komitetów ma być właśnie Robert Cesarz.

Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
arek
arek
13 lat temu

Cesarz – BARDZO DOBRZE! Obyty, uprzejmy, umie sie logicznie wypowiadac – nie to co np. mietek. GLOSUJE 100% na niego!

dada
dada
13 lat temu

LUDZIE TYLKO NIE NAUCZYCIEL JAK WYBORY SIE ZBLIZAJA TO POTRAFIA KOLO NAWET ROZKOPAC POTRZEBY JEST KTOS TAKI JAK KANDYDAT KTÓRY PRZEGRAŁ OSTATNIE WYBOY NA BURMISTRZA

tomeczek
tomeczek
13 lat temu

głosujmy na ludzi ktorzy są skuteczni w działaniu i pokazali swoim dotychczasowym życiem i dzialalnościa, że potrafią do czegość dojśc,coś zrobić i to nie tylko dla siebie. Grabić do siebie to potrafi byle jełop. A nauczycieli to juz mamy dosc.Niech w koncu sobie odpuszczą i uczą rzetelnie nasze dzieci zamiast wtykać nos we wszystko inne na czym sie wcale nie znaja.

takaprawda
takaprawda
13 lat temu

Jak to o co? O pieniadze i o władze. Tacy ludzie to po prostu karierowicze i nic wiecej

Anonimowo
Anonimowo
13 lat temu

paranoja, katechetka dogaduje sie lewicowcem, o co tu biega?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526