OSP Dobrów najlepsza w Wielkopolsce

Autor: kurier-kolski.pl | 20.09.2010

W dniu 11 września br. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu odbyły się IV Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w grupie A i C. W zawodach tych startowały 62 drużyny, w tym 29 drużyn w grupie C (kobiece) i 33 drużyny w grupie A (męskie). Pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP z Dobrowa, gm. Kościelec.

Powiat kolski reprezentowała żeńska drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej ze Straszkowa oraz męska drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Dobrowa. Składy naszych drużyn przedstawiały się następująco:

1.       Drużyna żeńska (grupa C)

O  Marta Nawrocka

O  Izabela Kostrzewa

O  Arleta Lewandowska

O  Karolina Rozmarynowska

O  Żaneta Mrozowska

O  Monika Paluszkiewicz

O  Mariola Kostrzewa

O  Joanna Maciaszek

O  Żaneta Kostrzewa

O  Mariusz Dzierzgwa (mechanik)

2.       Drużyna męska (grupa A)

O  Ryszard Klara

O  Adam Oblizajek

O  Krzysztof Łapiński

O  Daniel Andrzejewski

O  Marcin Antosik

O  Dawid Antosik

O  Paweł Dzierzgwa

O  Marcin Klara

O  Mariusz Klara

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach tj.: ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami. Drużyna OSP Dobrów odniosła niesamowity sukces zajmując I miejsce z  łącznym wynikiem 90,04 pkt. Drużyna OSP Straszków zajęła 17 miejsce.

Nasze drużyny wspierali swoją obecnością:  Starosta Kolski i jednocześnie Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP Wieńczysław Oblizajek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole st. kpt. Robert Kropidłowski oraz Wójt Gminy Kościelec Anna Strapagiel.

Tekst : st. kpt. Krzysztof Żurawik – KPPSP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526