Prezydent RP Andrzej Duda przybędzie do Koła i spotka się z mieszkańcami miasta i Powiatu Kolskiego!

Autor: kurier-kolski.pl | 12.04.2019

W najbliższy wtorek, tj. 16 kwietnia, gościć będziemy w naszym mieście Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. Na otwarte spotkanie z Panem Prezydentem, które odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole przy ulicy Sienkiewicza 21/23, zaprasza wszystkich mieszkańców Koła i Powiatu Kolskiego Poseł na Sejm Leszek Galemba i Starosta Robert Kropidłowski. Wejście na plac od strony ulicy Prusa. Początek spotkania o godzinie 17:00. Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15:30.

 

w dniu 16 kwietnia 2019 roku w związku z wizytą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy budynek Starostwa Powiatowego w Kole przy ul. Sienkiewicza 21/23 będzie czynny w godzinach od 6.00 do 14.00. Wydział Komunikacji i Transportu czynny będzie normalnie, a więc od godz. 7:30 do godz. 15:30.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu na placu przed Starostwem z Panem Prezydentem RP są zobowiązane do bezwzględnego przestrzegania zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń ochrony prezydenckiej. Jest to pierwsza od wielu lat wizyta takiej osobistości w naszym Kole. Zachęcamy do przybycia we wtorek na spotkanie.

Źródło: Powiat Kolski

32 odpowiedzi do wpisu

 1. Kupczak Janusz

  Jeżeli na spotkaniu będzie Pan burmistrz to powinien Panu prezydentowi powiedzieć jakie zgliszcza zostały po rządach pisu w kole.

  • kurier-kolski.pl

   Panie Januszu, pozwolę sobie nie zgodzić się z Panem, choć rzadko się z Panem nie zgadzam. Tamten człowiek nie miał tak naprawdę NIC wspólnego z PiS-em, a próbował traktować członkostwo w tej partii jako parasol ochronny. Nie udało mu się to. I bardzo dobrze. Szkoda tylko, że tak późno zareagowano. Ale warto przypomnieć, że oficjalnie żaden z przedstawicieli partii opozycyjnych też nie zareagował ani nie potępił go. Stało się to dopiero po zatrzymaniu przez CBA, czyli gdy już było pozamiatane. Przykre to wszystko. Pozdrawiam

 2. PiS

  Koniecznie. Prezydent i Kaczyński muszą się o tym dowiedzieć

 3. Robert

  Panie Januszu jakie zgliszcza ??? Cegielniana, budynek po Goplanie, odwiert geotermalny, Mosir który funkcjonuje najlepiej w historii to samo MDK. Popełnił tez wiele złych decyzji kadrowych, ale nie mniej niż obecny burmistrz do tej pory.

 4. Lok

  Notariusz w kole kupe smiechu

 5. Anonim

  Jaaja wszystkie wykupią braknie na wielkanoc

 6. PiS

  Zapomniałes dodać odszkodowania i wiele innych i promocja miasta w mediach publicznych jak TVPis

 7. Motomyszy z Marsa

  Ciekawe jakim bilansem skończy się ta kadencja

 8. Anonim

  Ta kadencja to tragedia.

 9. Ja

  Panie Kozajda nienawiść pana jest bezmyślna.

 10. co to takiego ?

  Nienawiść – bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego. Nienawiść bywa przeciwstawiana miłości i opisywana jako męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości i oszukania.

 11. albina

  Zgliszcza to zostawi po sobie obecny- znajdzie się taki co zada kłopotliwe zdaje się pytania odnośnie jego nikomu nie potrzebnych wydatków .Dokończyć to co zaczął poprzednik żadna sztuka tego rozliczymy z jego autonomicznych pomysłów a tych jak na razie BRAK !!!

 12. Anonim

  🙂 🙂

 13. PiS

  Albina gdzie się leczysz? Warta Świecie?

 14. albina

  Widzę ze doskonale znasz te placówki i z całą pewnością nie tylko ze słyszenia -ja niestety wiedzy co do tych obiektów nie mam, sumując pomogły ci ? z tego co piszesz szczerze wątpię
  życzę ci powrotu do zdrowia mimo wszystko mam nadzieję że powolutku dojdziesz do siebie smutny nienawistny człowieczku a twojego pana i tak nie lubię.Kłamstwo ma krótkie nogi a tego co ten Pan naobiecywał nikt nie przebije.

 15. Anonim

  Ja się cieszę z wizyty Pana Prezydenta

 16. PiS

  A Maciaszek co obiecał?

 17. Kobra

  P.Maciaszek mało obiecał,ale duzo zrobił.Mam nadzieje ,ze jeszcze wróci i nic nie jest pozamiatane p.Kozajda.

 18. Kol

  Pan macziaszek wroci na rogatki kolejowe

 19. Anonim

  @Kol A ty powinieneś do pierwszej klasy szkoły wrócić…

 20. Życzliwy

  Czemu jest tytułowany Pan Prezydent Andrzej Duda? Wystarczy samo Prezydent Andrzej Duda, bez Pan. W pozostałych artykułach na tym portalu inne osoby, np. przedstawiciele miasta, powiatu itp. nie są tak opisywani

  • kurier-kolski.pl

   Po pierwsze – nie jest to tekst redakcyjny, tylko zaczerpnięty z innego źródła. A po drugie – jak to czemu? To głowa państwa polskiego, najwyższy polityk i reprezentant Polski na arenie międzynarodowej, człowiek wybrany w demokratycznych wyborach. Bez względu na to, kto by był Prezydentem RP, przez szacunek dla urzędu, należy odnosić się z dużym szacunkiem do takiego człowieka. Pozdrawiam

 21. Wujek Chłodek

  @~Życzliwy

  Prawdopodobnie dlatego, aby nie pomylić płci.
  W czasach coraz szerszej dyskusji o LGBT, zacieraniu się różnic płciowych, związkach partnerskich itd. itd. należy być precyzyjnym!
  A nasz wtorkowy gość jest osobą dość gładkolicą…
  Precyzja więc musi być!!!

 22. Jaromir

  To jakaś popierdółka jest, a nie prezydent!

 23. Git

  Jakie pomysły porzedniego burmistrza geotermia miał realizować prywatny podmiot a nie miasto jak się to teraz dzieje za te kłamstwa to kora powinneś dostać. Budynek po Goplanie to Rada Miasta dała pieniądze uchwałą.

 24. Bronka

  Jajami obrzucać tego prezydenta, szkoda że mnie nie będzie, hehehe

 25. Anonim

  @Git
  Wróć człowieku do szkoły

 26. Anonim

  o to ten co chce zmienic Polske na Polin.

 27. Kolanin od urodzenia

  do Robert, Git i inni :
  Coś w tym jest. Przechodzę i widzę , że budynek po Goplanie nie jest zasiedlony od dobrych kilku miesięcy ! Chciałbym dowiedzieć się , dlaczego ? Bo mieszkań przecież brak !!!
  A propos odwiertu geotermalnego – kto miał go wykonywać i kto miał finansować ? I jak to wygląda teraz ? Może ktoś udzielić szczegółowych informacji na ten temat ?
  A jak wygląda problem odszkodowań za zwolnienia z pracy w urzędzie – jaki to jest na dzień dzisiejszy koszt i z czyich pieniędzy zostanie pokryty ?

 28. Motomyszy z Marsa

  Już widzę jak doczekasz się odpowiedzi

 29. Do kolanin

  Odwiert jest dofinansowany z NFOŚ natomiast drugi odwiert ma realizować spółka MZEC również ze środków zewnętrznych a nie jak za poprzedniej władzy z prywatnego inwestora.
  Odszkodowania były wypłacone z pieniędzy publicznych a zgodnie z prawem ten gość który to robił odpowiada tylko trzykrotnością swojego wynagrodzenia z tego co wiem to obecny burmistrz dąży do tego żeby zostały zwrócone.

 30. ola

  Do Pana Kozajdy…Dlaczego teraz pan tak źle mówi o panu Maciaszku?
  Przecież to pan umieszczał wypowiedzi udzielane przez Maciaszka,kto mu szkodził sama czytałam,że zaszkodziło mu trzech posłów z którymi nie chciał się układać.CBA zamknęło na jeden dzień Burmistrza zrobiono aferę na całą Polskę. Minęło dwa lata i nie skierowano tej sprawy do Sądu.Wszystkie zarzuty nie mają potwierdzenia , już by dawno Prokuratura to wykorzystała.Tak na marginesie od kiedy Pan taki PISowiec? nie dawno w SLD i PSL jak kameleon? więcej pokory bo historii się nie wymaże z pamięci ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526