Renata Dopierała od 1 marca br. nowym Skarbnikiem Gminy Grzegorzew

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2019

W związku z odejściem na emeryturę poprzedniej, wieloletniej Skarbnik Gminy Grzegorzew, na wniosek Wójta Gminy Bożeny Dominiak grzegorzewscy radni na lutowej sesji podjęli uchwałę o powołaniu nowego Skarbnika, którym została Renata Dopierała. Serdecznie gratulujemy nowej Pani Skarbnik.

 

W związku z powstaniem z dniem 30 stycznia 2019 rok wakatu na stanowisku Skarbnika Gminy Grzegorzew Wójt Gminy Grzegorzew Bożena Dominiak złożyła do Rady Gminy wniosek o powołanie z dniem 1 marca 2019 roku na stanowisko Skarbnika Gminy Grzegorzew Pani Renaty Dopierały, zatrudnionej wcześniej na stanowisku Kierownika Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Grzegorzewie.

Pani Renata Dopierała przez 18 lat pracowała w Urzędzie Gminy w Grzegorzewie na stanowisku Inspektora ds. Księgowości Budżetowej, Rozliczeń i Płac. Od 13 lipca 2018 roku pełniła funkcję Kierownika Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół w Grzegorzewie. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Zarządzanie, specjalności – Rachunkowość i Finanse w zarządzaniu w zakresie rachunkowości jednostek sektora publicznego, dlatego spełniła wymogi formalne do pełnienia funkcji Skarbnika Gminy Grzegorzew.

Jak napisała w swoim uzasadnieniu Wójt Gminy: „Pani Renata Dopierała powierzone zadania wykonuje starannie i rzetelnie. Wykazuje inicjatywę w pracy, sumiennie realizuje swoje obowiązki. Wyróżnia się dużym zaangażowaniem realizowanego zakresu zadań. Reprezentuje wysoki poziom rozwoju zawodowego, który niejednokrotnie przyczynił się do osiągnięcia założonych celów w dziedzinie finansów publicznych. Pani Renata Dopierała przez wiele lat współpracowała z dotychczasowym Skarbnikiem Gminy Grzegorzew, co dało jej duże doświadczenie i znajomość specyfiki księgowości jednostek samorządu terytorialnego.”

Źródło: UG Grzegorzew

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526