Oddał policjantom znaleziony portfel z … narkotykami. Właścicielowi grozi do 3 lat!

Autor: kurier-kolski.pl | 10.05.2018

23-letni mieszkaniec Gminy Kościelec przyniósł na Policję znaleziony portfel z dokumentami. Mimo że postawa młodego mężczyzny jest godna pochwały, to właściciel zguby na pewno nie był zadowolony z finału tej sprawy, ponieważ w portfelu oprócz dokumentów przechowywał również … narkotyki. Teraz 36-letniemu właścicielowi portfela z Koła grozi za ich posiadanie nawet do 3 lat więzienia!

 

8 maja br. mieszkaniec gminy Kościelec w Daniszewie w okolicy awaryjnej drogi dojazdowej do autostrady znalazł portfel. Mężczyzna zgubę przyniósł do Komendy Powiatowej Policji w Kole i przekazał ją policjantom. Jak się okazało, w portfelu znajdowały się dokumenty, karty bankomatowe oraz… woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to substancja odurzająca w postaci metaamfetaminy. Policjanci dotarli do właściciela zguby. Okazał się nim 36 – latni mieszkaniec Koła. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego.

Niewątpliwie postawa mieszkańca gminy Kościelec zasługuje na aprobatę i jest godna naśladowania. Właściciel zguby odzyskał utracone dokumenty, ale w tym przypadku nie uniknie przykrych konsekwencji. 36 – latek usłyszał zarzuty posiadania środków prawnie zabronionych, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP w Kole

2 odpowiedzi do wpisu

  1. PATRIOTA

    TĘPIĆ NARKOMANIĘ W NARODZIE I INNE SLABOŚCI BRAWO

  2. Wujek Chłodek

    Właściciela portfela tacy uczciwi znalazcy teraz raczej niespecjalnie cieszą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526