To jeden ze słabszych meczów Olimpii

Autor: kurier-kolski.pl | 15.05.2017

IMG_4868Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała rozegranemu meczu w piłkarskiego klasie  okręgowej pomiędzy Olimpią Koło, która jest wiceliderem grupy a zajmującą ósme miejsce Spartą Sklejka Orzechowo.  Kolscy kibice liczyli na łatwe zwycięstwo swojej drużyny, tymczasem spotkała ich surowa lekcja. Goście to zupełnie przyzwoita drużyna,  która gra ofensywnie, a gdy potrzeba – cofa się i gra z kontry. Nie dziwi więc wynik meczu 1:1.

Pierwszą bramkę zdobyli Goście w 40.minucie z 25 m po rzucie wolnym, a strzelcem bramki był Mateusz Nowak. Gdy do końca pierwszej połowy brakowało niespełna 3 minuty, Olimpia, a dokładniej Mateusz Czajka, strzelił wyrównującego gola.

IMG_4838

IMG_4856

Druga połowa nie odbiegała od pierwszej. Obie drużyny próbowały dołożyć trafień, ale im się to nie udało. Pikanterii dodał fakt, iż rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Czajka.

– Zagraliśmy jeden ze słabszych meczów w tej rundzie. Mając swoje sytuacje nie potrafiliśmy tego wykorzystać . W ten sposób nie da się wygrać żadnego meczu – powiedział po zakończonym spotkaniu trener Olimpii Koło Piotr Krzyżanowski.

To spotkanie sędziowali: Sędzia główny Grzegorz Łakomicki, asystenci : Maciej ZiółkowskiDamian Wdowiński.